• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Дніпропетровщині планується будівництво заводу з глибокої переробки кукурудзи
  Опубликовано: 2021-03-07 12:06:28

  У Павлограді, що на Дніпропетровщині, планується побудувати завод з глибокої переробки кукурудзи. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на місцеві ЗМІ.

  Зазначається, що про майбутнє будівництво оголосив на засіданні Павлоградського міськвиконкому міський голова Анатолій Вершина. За його словами, інвестори готові придбати для виробництва 150 га землі, крім того воно забезпечить 2 тис. робочих місць.

  «На фоні павлоградських заводів, які простоюють без замовлень, а також кількох шахт, які будуть закриті найближчими роками, відкриття великих переробних підприємств – гарна перспектива», – зазначив міський голова.

  Він також підкреслив, що глибока переробка кукурудзи є затребуваним напрямком розвитку агропромислового сегменту, оскільки з зерна виробляють крохмаль, спирт, лізин, глютен, борошно, олії, корми для тварин. При цьому зростаюча чисельність людства гарантує попит на ці продукти.

  Як повідомлялося, завод з глибокої переробки кукурудзи наразі будує компанія «Дакса-Бунге Україна» на Вінниччині, його потужність складатиме 100 тис. тонн зерна на рік. Крім того, ведуться переговори з китайською компанією Fufeng Group щодо будівництва заводу з переробки кукурудзи у Тернопільській області. Також компанія «Толсма Текнік» планує побудувати у 2021 році в Україні завод з переробки солодкої кукурудзи.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.