• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Сезонного зниження цін на молоко не буде. Принаймні до середини березня
  Опубликовано: 2021-03-07 11:05:40

  Закупівельні ціни  на всі ґатунки молока наразі залишаються незмінними: екстра ― 12,15 грн./кг, вищий ― 11,7 грн./кг, перший ― 11,08 грн./кг., середньозважена ― 11,64 грн/кг. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Асоціації виробників молока.

  В асоціації вказують, що поточний діапазон коливань цін на середні та великі партії молока екстрґатунку по регіонах складає:

  північ та центр ― 11,7-12,45 грн./кг;
  південь ― 11,7-12,45;
  схід ― 11,6-12,4 грн./кг;
  захід ― 11,6-12,35 грн./кг.

  Початок сезону великого молока поки що не в змозі зрушити ціни на сировину на шлях сезонного низхідного тренду, як це було в минулі роки. Така ситуація цілком прогнозована, оскільки на молочному ринку наявний дефіцит сировини, який додатково підкріплений дорогими, як ніколи, компонентами раціонів.

  «Ініціатива в активізації руху цін зазвичай належить великим переробним компаніям, проте зробити перший крок ще ніхто не наважується у зв’язку з недостатністю молока на ринку. Наразі ведуться розмови, що середина березня буде початком сезонного зниження цін, хоча з приводу цього вже  існують сумніви з альтернативним баченням старту сезону в кінці березня», – зазначив аналітик АВМ Володимир Андрієць.

  Цілком ймовірно, що цьогоріч ми побачимо трохи іншу картину кривої графіка ціни, яка не буде мати суттєвого «просідання» цін у весняно-літній  період, оскільки сировини, очевидно, в цьому сезоні на всіх не вистачатиме, а відтак це буде надавати підтримку цінам.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.