• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Стало відомо, як змінюватиметься вартість «борщового набору»
  Опубликовано: 2021-03-02 13:03:03

  Овочі “борщового набору” будуть дорожчати на 10-15% щомісяця – аж до нового врожаю. Про це повідомляє УНН, пише agronews.ua.

  “У нас сезонні коливання по “борщовому набору” – 150% і ми стоїмо зараз на самому початку цього шляху, і чим далі, тим овочі будуть дорожче. Такого росту цін, як був січень і половина лютого, уже не буде, але по суті підняття цін продовжиться – практично на весь асортимент. Напевно, треба очікувати ріст цін щомісяця, як мінімум, ще на 2-3%, а по борщовій групі – 10-15% буде однозначно до травня місяця і доти, поки почне поступати на ринок продукція з відкритого ґрунту”, – пояснив виконавчий директор “Економічного дискусійного клубу” Олег Пендзин.

  При цьому він уточнив, що стимулювати зростання цін на продукти будуть підвищення доходів населення.

  “Це буде стимулюватись тим, що у нас з вами зростають доходи: мінімальна заробітна платня піднялась, піднялись зарплати медиків, вчителів – всі бюджетники отримали доплати, в березні у нас з вами – перерахунок пенсій для пенсіонерів”, – уточнив економіст.

  Крім того, на його думку, дорожчати продукти будуть також внаслідок ажіотажного попиту перед великодніми й травневими святами.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.