• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Україні різко підвищилися ціни на горох
  Опубликовано: 2021-02-17 12:06:34

  Згідно з даними ІА “АПК-Інформ”, минулого тижня в портах України (майданчик СРТ-порт) різко підвищилися ціни на горох, пише agronews.ua.

  “Незважаючи на різке здешевлення основних зернових культур у портах України, ціни на горох продовжують зростати, причому все активніше. Цьому сприяють складності при формуванні необхідних обсягів зернобобової через стримування продажів аграріями, а також висока конкуренція з боку переробних компаній. Все це в міру просування сезону та поступового скорочення запасів гороху всередині країни стає більш відчутним, особливо, якщо врахувати збережену в 2020 р. тенденцію скорочення посівних площ під ним”, – прокоментувала ситуацію керівник відділу локальних ринків ІА “АПК-Інформ” Анна Танська.

  Під впливом вищевказаних факторів ціни попиту на зернобобову за підсумками минулого тижня зросли ще на 400-700 грн/т і станом на 15 лютого в основному озвучуються в межах 10000-11200 грн/т СРТ-порт.

  Експерт зазначила, що, таким чином, ціни попиту трейдерів на горох вкотре поточного сезону оновили історичний максимум.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.