• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Вирощування полуниці новим методом дозволить знизити застосування пестицидів
  Опубликовано: 2021-02-20 10:07:43

  Білл Туречек і його колеги розробили новий спосіб термічної обробки, яка дозволить вбивати патогенні мікроорганізми, не завдаючи шкоди рослині. Про це повідомляє news.agropages.com, пише agronews.ua.

  Вчений зазначив, що, вводячи етап кондиціювання з більш низькою температурою і використовуючи пар, а не гарячу воду, дослідники в такий спосіб загартовували рослини, які в подальшому краще витримували більш високу температуру обробки, призначену для знищення патогена.

  У новому методі використовується двоетапний процес. Першим кроком є ​​термообробка з кондиціюванням, яка стимулює вироблення в рослинах захисних білків та інших молекул, как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  Другий крок полягає у застосуванні високої температури, яка є смертельною для патогенних організмів, але при цьому майже не пошкоджує рослини.

  При вирощуванні полуниці новий метод дозволяє безпечно боротись з патогенами та шкідниками і повинен призвести до скорочення застосування пестицидів та підвищення якості і врожайності плодів.

  Хоча цей метод був розроблений для боротьби з патогеном, який викликає кутову плямистість на листі рослин, було відмічено, що він також ефективний проти інших патогенів, деяких нематод і комах-шкідників.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.