• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Мінекономіки готує черговий макропрогноз на 2022-24 роки
  Опубликовано: 2021-02-14 13:08:57

  Мінекономіки розпочало роботу над розробленням чергового Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію міністерства.

  Перший етап розроблення проєкту Прогнозу передбачає формування сценарних умов та їх розгляд співвиконавцями (ЦОВВ та державними органами). Дані сценарні умови, що відповідно до Порядку розроблення проекту Прогнозу, визначеного постановою КМУ № 621, були 1 лютого направлені співвиконавцям, є попередніми і в подальшому при формуванні прогнозу будуть уточнені.

  «Дані припущення розраховані з урахуванням останніх тенденцій, які сформовані на світовому та внутрішньому ринках», – зазначили в Мінекономіки.

  Фінальні прогнози будуть включати також коригування відповідно до останніх рішень офісу президента, Кабінета міністрів та Верховної Ради щодо захисту населення від росту цін на енергоносії.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.