• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Рада хоче спростити експорт української продукції
  Опубликовано: 2021-02-04 16:07:27

  Верховна рада планує спростити експорт української продукції. ВР ухвалила за основу законопроект №3793. “За” проголосували 237 парламентаріїв.

  Закон пропонує затвердити положення щодо органів управління та контролю Експортно-кредитного агентства. Передбачено, що контрольний пакет акцій у статутному капіталі ЕКА належить державі і не підлягає приватизації.

  При цьому відчуження корпоративних прав держави в розмірі пакета акцій ЕКА, який не є контрольним, здійснюється відповідно до законодавства з питань приватизації.

  Документ розширює можливість агентства здійснювати страхування та перестрахування експортного факторингу.

  Право ініціативи хочуть передати до правління ЕКА, залишивши обов’язкове погодження наглядовою радою.

  Пропонується залишити лише один вид державної допомоги – державні гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань ЕКА.

  Підкреслимо, цей закон пропонує збільшити розмір початкового статутного капіталу ЕКА до не менш як 2 мільярдів гривень. Він формується за рахунок коштів державного бюджету. Цю норму нардепи розкритикували й пропонували направити ці кошти на субсидії населенню для сплати житлово-комунальних послуг.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.