• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • У Раді зареєстрували законопроект щодо нарахування ПДВ при загибелі врожаю
  Опубликовано: 2021-02-01 16:04:40

  У парламенті зареєстровано законопроєкт щодо ПДВ при загибелі врожаю. Проєкт має врегулювати спірне питання донарахування ПДВ за товари та послуги, придбані сільгоспвиробниками, у разі виникнення форс-мажорних обставин, що призвели до загибелі врожаю. Про це йдеться на офіційному сайті ВРУ, пише agronews.ua.

  На цьому тижні у парламенті було зареєстровано законопроєкт №4571-2 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо додаткової підтримки платників податків у 2021 році». Метою законопроекту є запровадження у 2021 р. дії додаткових заходів  для підтримки платників податків.

  Зокрема, законопроектом пропонується врегулювати спірне питання донарахування умовного ПДВ на товари та послуги, придбані для вирощування урожаю та тварин, які загинули у зв’язку із форс-мажорними обставинами.

  Питання донарахування ПДВ за товари та послуги у разі загибелі врожаю було одним з найбільш обговорюваних у аграрній спільноті у 2020 р., після загибелі спочатку озимих, а потім і частини ярих посівів внаслідок посухи, що вдарила по південним і частині центральних областей України.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.