• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Україні закон про страхування сільгосппродукції може бути ухвалений цьогоріч
  Опубликовано: 2021-01-27 18:01:23

  У разі прийняття нового закону про страхування сільськогосподарської продукції на початку цього року, відкриється можливість запуску підтримки страхування під озимі культури врожаю 2022 року. Про це заявив Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Про це повідомляє forinsurer, пише agronews.ua.

  “Спочатку компенсації страхових платежів підлягають такі зернові культури, як пшениця, ячмінь і жито, заявили в Міністерстві. Законопроект відкриває нові підходи та перспективи розширення інструментів державної підтримки сільгоспвиробників”, – зазначають у повідомленні.

  Висоцький наголосив, що агрострахування стане важливим інструментом для підтримки фермерів.

  “У робочій групі за участю фахівців Мінекономіки, НБУ та учасниками аграрного і страхового ринків ми розробили кілька принципових позицій, які зафіксовані в новому законопроекті. Йдеться про жорсткі вимоги до страхових компаній і контроль за ними, забезпечення прозорості перестрахування, а також чітке регулювання тарифів на страхування”, – розповів Висоцький.

  На думку експертів, держава повинна стимулювати і заохочувати сільгоспвиробника до страхування в законодавчій і субсидійній площині. 

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.