• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • У 2020 році Черкаський «Азот» збільшив виробництво азотних міндобрив на 11%
  Опубликовано: 2021-01-27 17:09:52

  Найдинамічніше (на 33%) зросло виробництво найбільш затребуваного добрива – рідкої карбамідо-аміачної суміші. У 2020 році Черкаський ПрАТ «АЗОТ», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, виробив 1 млн 748 тис. тонн азотних мінеральних добрив. Про це повідомляє прес-служба компанії, пише agronews.ua.

  Зокрема, товарної аміачної селітри було вироблено 513,2 тис. тонн, товарного карбаміду – 575,2 тис. тонн, карбамідо-аміачної суміші (КАС) – 644 тис. тонн, аміачної води – 16,1 тис.тонн.

  Також за звітний період підприємство виробило 905,7 тис.тонн аміаку та 653,8 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти, що є сировиною для виробництва азотних добрив. 

  «Нарощування виробітку мінеральних добрив нам вдається досягти завдяки стабільній роботі, гнучкому бізнес-плануванню, постійному моніторингу ринку, а також корекції продуктового портфеля згідно з попитом. Ми враховуємо не лише цінову кон’юнктуру ринку, а й маржинальність кожного окремого продукту. Особливість року: майже 100% завантаження потужностей та стрімке зростання виробництва найпопулярніших добрив – аміачної селітри (+9,7%) та КАС (+33%). Ці добрива найбільш затребувані на ринку. По КАСу ми будем максимально нарощувати обсяги виробництва і надалі. Інвестиційні пріоритети не змінюються – розвиток промислових майданчиків та модернізація виробництва», – прокоментував Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

  У 2020 році виробіток КАСу виріс з 482,5 тис. тонн до 644 тис. тонн. «Азот» випускав чотири види карбамідо-аміачної суміші з різним вмістом азоту та сіркою: КАС-32, КАС-30, КАС-28 і КАС+S .

  Як зазначив Віталій Скляров, щоб продовжувати нарощувати виробіток мінеральних добрив, ПрАТ «АЗОТ» необхідно було наростити випуск сировини, зокрема, неконцентрованої азотної кислоти. Для цього на підприємстві вже проведено модернізацію відділення №1 цеху М-5 з виробництва неконцентрованої азотної кислоти. Масштабний проєкт, що тривав майже 1,5 роки, було завершено в грудні 2020 року. Обсяг інвестицій склав 18 млн грн.
  Нагадаємо, що у 2019 році Черкаський «Азот» виробив 1 млн 567 тис. тонн азотних мінеральних добрив: 467,8 тис. тонн товарної аміачної селітри;  607,6 тис. тонн товарного карбаміду; 482,5 тис. тонн КАС; 9,6 тис.тонн аміачної води. А також загалом випущено 808,6 тис.тонн аміаку і 569,4 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти – сировини для виробництва добрив.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.