• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Херсонщині новостворені ФГ отримали майже 2 млн грн держдопомоги
  Опубликовано: 2021-01-26 15:04:43

  У Херсонській області у 2020 році 35 новостворених фермерських господарств отримали субсидію з державного бюджету на суму 1,963 млн грн. Ще 83 фермерських господарств (крім новостворених) за поданими заявками 2019 року отримали 2,720 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсону, пише agronews.ua.

  Крім того, за рішенням Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 3 фермерські господарства Херсонщини отримали дотації за утримання корів у розмірі 0,450 млн грн.

  «Українським державним фондом підтримки фермерських господарств за поданням регіональної комісії Херсонського відділення Укрдержфонду за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» надано 9 фермерам Херсонщини фінансову підтримку на поворотній основі на загальну суму 3,618 млн грн», — йдеться у повідомленні.

  У Департаменті зазначають, що державна підтримка розвитку фермерських господарств надаватиметься й у 2021 році.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.