• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Стало відомо, чому ціни на огірки демонструють небувалі стрибки у січні
  Опубликовано: 2021-01-23 15:02:52

  Через нестабільну логістику та невелику пропозицію ціни на огірок показують найбільшу нестабільність за останні 5 років. Ціни на імпортний тепличний огірок протягом січня демонструє небувалі стрибки ціни – від 45 до 67 гривень/кілограм. Вітчизняні тепличники перебувають у міжсезонні та не можуть запропонувати свою продукцію. Про це повідомляє AgroTimes, пише agronews.ua.

  Тенденція стрибка ціни помітили на найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку “Шувар” та гуртових ринках у Києві, хоча останні 5 років ціна трималася у діапазоні 46-52 гривень/кілограм.

  Такі стрибки – це момент нестабільної логістики. Попит на цей овоч є, а пропозиція невелика. І той товар, що пропонують – не завжди найкращої якості. Частина його приморозилася, частина зів’яла. У світі триває пандемія COVID-19, через це вантажі на митницях затримуються, перевезення розтягуються, – пояснив аналітик ринку “Столичний” Іван Григорович.

  За спостереженнями аналітика, огірок у січні дорожчав завжди. У цей час збільшується попит на нього через психологічний чинник: покупці вже скучили за свіжими овочами, а консервованих вже наїлися.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.