• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Коронавірус може становити небезпеку для свиней
  Опубликовано: 2021-01-23 14:01:56

  Раніше вважалося, що коронавірус SARS-CoV-2 є безпечним для свиней, утім нове дослідження канадських учених з Манітобського університету, яке було опубліковане в журналі Emerging Infectious Diseases, доводить протилежне. Про це повідомляє Аgroreview, пише agronews.ua.

  Учені ввели 19 свиням через ніс розчин з вірусом SARS-CoV-2 у концентраціях у 10 разів вищих за ті, що застосовували в попередніх дослідженнях. Протягом наступних двох тижнів дослідники кожного дня брали у свиней проби крові, а також з 3-го по 29-й день після зараження усипляли свиней і вивчали їх тканини.

  З першого дня у всіх тварин з’являлися виділення з очей, у деяких — виділення з носа. Температура тварин залишалася нормальною, респіраторних симптомів не спостерігалось, за виключення легкого кашлю в однієї зі свиней. У третини свиней вчені виявили реакцію імунної системи на вірус. У однієї (тої, у якої з’явився кашель) після збільшення лімфовузлів учені виявили живі частки вірусу.

  Ще у двох тварин РНК вірус виявився в змивах із носа. На 10-й день заражених свиней підселили до двох здорових, щоб виявити, чи можлива передача вірусу. Здорові свині не заразились, однак мала кількість досліджуваних тварин не дозволяє з упевненістю говорити про те, що зараження від свині до свині неможливе.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.