• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Україні виплачено 99% держпідтримки аграріям за 2020 рік
  Опубликовано: 2021-01-08 14:09:08

  У 2020 році на державну підтримку АПК було виділено 4 млрд грн. Станом на 30 грудня 2020 року аграріям нараховано 3,97 млрд грн фінансової підтримки – що становить 99,3% всіх коштів. Таку максимальну ефективність маємо вперше за останні роки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник Міністра Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, пише agronews.ua.

  Також цього року був підтриманий законопроєкт № 3295, який удосконалює державну підтримку аграріїв, розширює коло потенційних отримувачів підтримки у сфері органічного виробництва, аквакультури, овочівництва, ягідництва, козівництва, зрошення, запровадження можливості підтримки виробників, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

  Документ визначає принципи, на яких надається державна підтримка – прозорість, публічність, цільове використання наданих коштів.

  “Бачимо, рік спільної інтенсивної роботи дав свій результат. Дякую всім фермерам, народним депутатам, профільним аграрним асоціаціям, працівникам міністерств і відомств, які долучилися до роботи та прийняття кінцевих рішень!”, – зауважив Тарас Висоцький.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.