• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Дніпропетровщині стрімко зростають площі під ожиною
  Опубликовано: 2021-01-08 10:02:53

  У компанії BerryMore Activ, яка долучилася до Асоціації «Ягідництво України», стрімко зростають площі під ожиною. Так у 2017 р. під цією культурою було зайнято лише 3 га, а вже до 2020 р. площа збільшилася до 20 Га. Про це повідомляє пресслужба Асоціації «Ягідництво України», пише agronews.ua.

  У BerryMore Activ, що знаходиться в с. Воронове, Синельниківського р-ну Дніпропетровської обл., зазначають, що це не межа: вже до 2025 р. компанія планує мати під ожиною 85 га при повній потужності — понад 800 т, как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  Основну частку насаджень складає сорт ожини Natchez, сезон збору врожаю якого триває зазвичай з 25 червня по 15 серпня. У 2019 р. виробництво ожини було сертифіковано в системі GLOBAL G.A.P. і успішно підтверджено у 2020 р.

  «Ми самостійно організовуємо логістику, документальний супровід і технологічне зберігання вантажів з дотриманням безперервної температурної ланцюжка, маркування та простежуваності», — зазначають у компанії.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.