• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Названо, чому зростатиме ціна на українську кукурудзу у новому році
  Опубликовано: 2021-01-05 12:06:47

  Уряд Аргентини заявив, що експорт кукурудзи буде припинений з 28 лютого 2021 року. Цей фактор може мати далекосяжні наслідки також і на цінову політику на укрїнському ринку. Про це повідомляє Агритель, пише agronews.ua.

  Заява влади Аргентини про обмеження експорту кукурудзи посилює нинішню напружену ситуацію ринку. Так, попит на кукурудзу в США повинен значно зрости, вважають аналітики Агритель.

  Аргентина прагне приборкати зростання цін на своєму внутрішньому ринку і забезпечити його обсягами на тлі перспектив меншого, ніж очікувалося, врожаю. На початку 2021 року необхідно буде стежити за ситуацією з посушливими погодними умовами.

  Напередодні нового року ціни в Чикаго, вже підтримані значними покупками фондів, знову виросли. Ціни на кукурудзу і сою, які досягали нових висот протягом декількох торгових сесій поспіль, показали подальший рух до нових максимумів.

  Ціна на українську кукурудзу у перші дні нового року на умовах СРТ термінал становить 7300 грн/т. Поки що ціна стабільна і навіть демонструє тенденцію на зниження, але експерти не беруться ствержувати, що нисхідний тренд продовжиться і надалі.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.