• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Українським бджолярам виплатили 240 мільйонів гривень дотацій
  Опубликовано: 2021-01-02 14:07:31

  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України виплатило майже 240 мільйонів гривень дотацій українським бджолярам. Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра Тарас Висоцький.

  «Фермерам були виплачені кошти на отримання дотацій за бджолосім’ї. За 1 197 201 бджолину сім’ю пасічники отримали 239,4 млн грн. Вдячний всім, що повірили у програму і подали документи. Дотацію виплачено», — розповів Висоцький.

  Також були виплачені кошти за програмою «Відшкодування вартості тваринницьких об’єктів». У 2020 році за 28 побудованих тваринницьких об’єктів було нараховано 327,07 млн грн.

  Також були виплачені 103, 5 млн грн за часткове відшкодування вартості 31 тваринницьких об’єкта, виплаченого не в повному обсязі у 2019 році через незалежні від отримувача причини. «Всі зобов’язання по даній програмі держава виконала», — відзвітував він.

  Инф. infoindustria.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.