• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Агропродсервіс виходить на європейський рівень продуктивності свиней
  Опубликовано: 2021-01-02 10:05:21

  На кінець року поголів’я свиней компанії "Агропродсервіс" перевищило 100 тис. голів. За два роки повністю оновлено маточне поголів’я.

  Про це розповів генеральний директор "Агропродсервісу" Андрій Баран, повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на AgroTimes.

  Зокрема, абсолютно чисте племінне поголів’я завезли в комплекс на Буковині, как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  "Тепер виходимо на новий, європейський, рівень продуктивності, утримання поросят та їхнього відтворення і впевнено повертаємо свої лідерські позиції серед виробників свинини в державі", - підкреслив він.

  Зважаючи на те, що останніми місяцями ціна на свинину падає, а кормова база (соя, соняшник) дорожчає, компанія робить акцент на продуктивність і здоров’я поголів’я.

  За словами, Андрія Барана, у 2020 році "Агропродсервіс" продав майже 13 тис. тонн свинини живою вагою. На європейські показники вийшли і з народженням поросят - у середньому 15,7 на свиноматку за один опорос, додав він.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.