• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Українский крафтовий шоколад отримав нагороду від британської Академії
  Опубликовано: 2020-12-31 13:05:49

  Український крафтовий шоколад ручної роботи Мистецтво шоколаду Meetty отримав срібну нагороду від престижної премії британської Academy of Chocolate Awards 2020. Про це повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

  Цю премію в 2005 році заснувала лондонська Академія шоколаду. Щорічно вона відзначає найталановитіших виробників шоколаду і шоколадних цукерок з усього світу.

  Про отримання престижної нагороди на офіційній сторінці бренду в Facebook написали українські шоколатьє Олексій і Дмитро Колчанови. На своїх сторінках в соцмережах вони пишуть, що ця нагорода є “Оскаром серед нагород для шоколатьє і кондитерів”.

  Український шоколад отримав срібло в категорії Чорний шоколад зі смаковими добавками за 60% чорний шоколад з трояндою і виноградом.

  На сайті Академії можна знайти список всіх переможців. Вони представляють не одну країну світу.

  «Відомі бренди, в тому числі наші попередні переможці Golden Bean, Åkessons, Castronovo, Chocolat Madagascar і Qantu, повернулися з новими та поліпшеними продуктами.

  Попередні висхідні зірки, такі як Дебаррес, Фіак і Метіісто (з Канади, Норвегії та Нової Зеландії), також показали хороші результати », – йдеться на сайті Академії.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.