• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Уряд хоче ввести штраф для аграріїв за неправильне поводження з ГМО
  Опубликовано: 2020-12-29 11:06:05

  Кабінет Міністрів України затвердив проект закону, яким пропонується ввести штрафи за порушення правил безпеки при поводженні з генетично модифікованими організмами (ГМО). Відповідний проект закону буде переданий на голосування до Верховної Ради. Про це повідомляє УНІАН, пише agronews.ua.

  “Проектом закону передбачено: запровадити штрафні санкції за порушення правил біологічної та генетичної безпеки ськогосподарських рослин під час створення, дослідження та практичного використання ГМО у відкритих системах на підприємствах, установах та організаціях агропромислового комплексу”, – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

  Як зазначено в проекті закону, штраф для громадян становитиме від 3400 до 8500 грн, для посадових осіб – 5100-8500 грн.

  Законопроект буде переданий на голосування до Верховної Ради. Прогнозується, що прийняття закону матиме позитивний вплив на захист прав споживачів, а також власників прав інтелектуальної власності на сорти рослин.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.