• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Як не втрачати кошти та отримати додаткову вигоду вже на стадії збирання врожаю?
    Опубликовано: 2020-06-26 12:26:31

    Дуже легко! Почніть заощаджувати на майбутньому внесенні матеріалів – насінні, добривах та засобах захисту рослин.

    Встановіть систему моніторингу врожайності на свій комбайн для визначення зон неоднорідності на Ваших полях, на базі яких будуть створені карти диференційного внесення матеріалів. Це істотно підвищить ефективність використання посівного матеріалу, добрив та ЗЗР завдяки їх точному внесенню в ґрунт та на стадії листових підживлень.

    Кожне поле має різний тип ґрунтів, різний склад поживних речовин та різну кількість вологи. Для трактування цих даних потрібні карти врожайності, які необхідні для виділення зон з високою та низькою врожайністю по кожному полю. Дані врожайності є основою для точного землеробства та дозволяють приймати необхідні рішення на всіх етапах технології вирощування.

    Зазначимо, що карта врожайності — це надійна база не лише для вибору подальшої стратегії технології вирощування, а й для контролю її ефективності. Якщо через якісь причини не вдалося «підтягнути» слабкі ділянки (а на карті це буде добре видно), можна сповна використати потенціал найбільш родючих частин поля, застосувавши наступного сезону технологію диференційованого висіву.

    Моніторинг врожайності є потрібною опцією при збириранні врожаю, адже в масштабах одного поля дає розуміння усіх типів прибуткових зон. Маючи карти, аграрій може впливати на них при посіві та внесенні добрив, тому оснащення комбайна системою моніторингу врожайності має бути обов’язковим.


    Карта врожайності покаже продуктивність оброблюваних Вами площ для подальшого аналізу та прийняття економічно виправданих рішень з технологій внесення, а також допоможе більш точково визначати місця для відбору зразків ґрунту.

    Один із елементів системи моніторингу (картування) врожайності - це GPS приймач, який можна в подальшому використовувати і як курсовказівник для системи автоматичного керування комбайном, що дозволить ефективніше проводити збирання врожаю, а також, в подальшому переносити на іншу техніку у період виконання не суміжних польових робіт, щоб підвищити ефективність і цих процесів також – тобто вже будете мати економію на дообладнанні Вашої техніки!


    Ми пропонуємо:

    Провести аудит техніки для того, щоб правильно підібрати комплект обладнання та надати рекомендації щодо його ефективного подальшого використання.

    Елементи моніторингу врожайності:

    Створення мап врожайності та вологості з прив’язкою до супутникової системи координат;
    Збір, аналіз та зберігання даних врожайності по кожному полю, культурі та року;
    Обробка даних – виявлення зон неоднорідності для подальшого хімічного аналізу ґрунту;
    Створення мап диференційного посіву та внесення добрив.

    Переваги використання

    проведення економічного аналізу;
    контроль ефективності технологічних заходів;
    ідентифікація проблемних зон;
    ведення статистики, накладаючи карти врожайності з року в рік;
    ведення обліку неоднорідності ґрунтів для ефективного внесення матеріалів;
    виявлення та визначення меж зон управління;
    визначення стратегії проведення маніпуляцій по кожному полю.

    http://agropravda.com/

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.