• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Найбільший виробник курятини України розповів, як фактор експортера в ЄС впливає на якість продукції
  Опубликовано: 2020-02-27 14:07:00

  Право на експорт курятини у ЄС мають лише кілька українських компаній. Одна із них — агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (Наша Ряба). Як впливає фактор експортера у ЄС на виробництво “чистого” м’яса птиці, УНН розповіла директор з маркетингу МХП Марина Сергієнко.

  За її словами, фактор постачальника курятини у ЄС однозначно збільшує контроль за виробництвом.

  “Наші потужності ледь не щомісяця перевіряють делегації з інших країн. Тому бути „в тонусі“ — не забаганка, а наш обов’язок”, — повідомила вона.

  Так, до прикладу, європейським законодавством заборонено застосовувати антибактеріальні препарати з профілактичною метою, продовжила Сергієнко.

  “Лікування дозволяється тільки за призначенням ветеринарного лікаря після виявлення збудника і його чутливості до препарату за допомогою лабораторних досліджень”, — уточнила вона.

  Більше того, з 2022 року в ЄС кардинально зміниться підхід до використання антибіотиків у тваринництві, інформує Сергієнко. У рамках нового регламенту буде створена єдина база даних ветеринарних препаратів, дозволених для використання у ЄС, додала вона.

  “Країни повинні будуть збирати дані з продажу та використання антибіотиків, аж до однієї конкретної ферми. Буде складено список антибіотиків, дозволених тільки для використання людиною”, — поінформувала директор з маркетингу МХП, додавши, що країни ЄС отримають право коригувати цей список або забороняти певні антибіотики.

  Після цього у виробників м’яса та м’ясних виробів з’являться правові підстави вимагати провести додаткові постмаркетингові дослідження, розповідає Сергієнко.

  “Крім того, союз може заборонити або обмежити експорт товарів тваринного походження з країн, у яких не буде дотримано нові правила”, — прогнозує вона.

  Нагадаємо, маркування “без антибіотиків” на продукції МХП, зокрема курятині “Наша Ряба” означає, що при виробництві м’яса антибіотик не застосовувався.

  Петро Івасюк

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".