• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Вартість живця свиней в Україні почала зростати
  Опубликовано: 2019-04-13 10:03:59

  На початку квітня ціни на вітчизняному ринку свинини почали зростати.

  Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу Асоціації "Свинарі України", живих свиней забійних кондицій цього тижня у середньому реалізовували по 41 грн/кг, або на 3% більше, ніж попереднього тижня.

  "За відгуками промислових свиногосподарств, цього тижня попит на товарне поголів’я був вищим. Як наслідок, оператори змогли реалізувати свиней на забій на 0,5-2,5 грн/кг дорожче ніж наприкінці березня. Найвідчутніший підйом цін відзначили в Західних областях, де цього тижня ціна на живець додала 1,5-3 грн/кг. Така зміна цін закупівлі у цьому регіоні пояснюється більшою орієнтацією гравців ринку на тренди ринку свинини ЄС, де темпи висхідного руху цін в останні кілька тижнів пришвидшився", - інформують в АСУ.

  Позитивний вплив зростаючого тренду на глобальному ринку свинини на цінову ситуацію на вітчизняному відзначають і представники м’ясопереробної галузі. З огляду на активніший приріст закупівельних цін на європейську свинину Асоціація "М’ясної галузі" переглянула рівень бар’єрної ціни, яка слугує індикатором економічної обґрунтованості імпорту.

  Так, наступного тижня ця позначка підніметься на 2 грн/кг - до 48,5 грн/кг у перерахунку на живу вагу. З іншого боку, наступного тижня розрив між бар’єрною ціною та фактичною може дещо скоротитися, адже за очікуванням переробників закупівельні ціни коливатимуться в межах 41-43,5 грн/кг. Такі прогнози видаються досить реалістичними, оскільки вже цього тижня ціновий діапазон підвищився до 39,5-42,5 грн/кг.

  "Здорощання свинини в закупівлі відзначається не тільки у країнах ЄС, а й в інших країнах світу. Так, внутрішні котирування на свинину в США за березень зросли на 0,65 $/кг забійною вагою чи більш ніж на 60%, у Канаді свинина подорожчала на 30% - до 1,66 $/кг забійною вагою. Живець у Бразилії додав 7% у національній валюті чи 3,2% у доларовому еквіваленті, а цього тижня закріпився на позначці 1,05 $/кг. Динаміка цін на свинину в Китаї, країні, що "запустила" такий тренд, також позитивна: середня по країні ціна на тварин забійних кондицій минулого тижня сягнула 2,24 $/кг, що на 17% дорожче ніж тижнем раніше", - зазначили в АСУ.

  Инф. proagro.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".