• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • У сто років жителька Вінниці жартує і вишиває сорочки
  Опубликовано: 2018-11-14 20:43:20

  Дожити до ста років – мрія багатьох людей. Однак, на жаль, втілити її в життя вдається не всім. Поважний ювілей недавно відзначила жителька Вінниці Ганна Кравчук. За її плечима - Друга світова війна, роки нелегкої праці та багато різних випробувань, але ювілярці не позичати оптимізму та жаги до життя. Вона і досі жвава, постійно в русі і ще й жартує.

  «Головне – праця. Якщо я один день нічого не роблю, відчуваю себе хворою»,  – розповіла жінка журналістам.

  Народилася Ганна Акимівна у селі Потоки, що на Жмеринщині. Однак значну частину свого життя прожила у Вінниці. Так, для неї рідне місто – це не тільки фонтан Рошен, який став візиткою населеного пункту, а й багато будівель, які вже стали історією. Жінка дуже любить свою маленьку Батьківщину, адже тут працювала, ростила дітей.

  Родина – найбільше багатство

  Велика дружня родина: двоє синів, які розміняли восьмий десяток, з дружинами, шестеро онуків, п’ятеро правнуків, двоє праправнуків справжня гордість Ганни Акимівни. Жінка у 100 років радо зустрічає гостей, любить, коли всі збираються за родинним столом у дружньому колі. Ганна Акимівна досі – незмінний авторитет для своїх рідних.

  «Справедливість, і ще раз справедливість. Чесність і робота, - ось головні принципи, яких навчала нас мама», - розповів старший син довгожительки Василь Кравчук.

  «У мамусі такий бойовий характер. Якщо сказала – зробила», - стверджує молодший син Володимир Кравчук.

  «Це для мене була друга мама» - додає невістка.

  Про свій вік ювілярка не замислюється. Каже, на то немає часу. Їй є чим зайнятися. Кросворди, газети і вишивка  її улюблені справи. Тільки за останній рік вона вишила 16 сорочок для рідних, не враховуючи рушників, скатертин та подушок. Жінка жартує, ними можна застелити все її подвір’я.

  В чому секрет довголіття

  На запитання про секрет довголіття Ганна Акимівна відповідає, що  не треба бути жадним і постійно працювати. А ще - бути добрим, ніколи не ставати у всякі спори, докази, жити спокійно.

  В день ювілею у домі Ганна Кравчук було весело і гамірно. Лунав сміх, жарти, щирі слова вітань. Прийшли привітати ювілярку і представники Вінницької міської ради. Вони передали вітання від мера Вінниці, вручили квіти, грамоту і грошову винагороду, побажали міцного здоров’я і оптимізму.

  Як розповіла заступник директора департаменту соціальної політики Вінницької міської ради  Ірина Малачевська, Ганна Акимівна, як і інші сторічні мешканці міста, будуть отримувати довічно щомісячну грошову допомогу у розмірі прожиткового мінімуму. А загалом у Вінниці мешкає дванадцять довгожителів, яким виповнилося сто й більше років. Незабаром такий ювілей ще одна жителька міста.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".