• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • В Україні збільшується попит на насіннєвий часник
  Опубликовано: 2018-02-10 12:09:44

  Часниковий ажіотаж все більше привертає увагу сільськогосподарського сектору України.

  Про це повідомляє infoindustria.com.

  Ціни на цей продукт спокушають і надають впевненості в бізнесі. Сотні аграріїв і «міських» бізнесменів засівають часником гектари земель, вкладають десятки тисяч доларів, не сумніваючись в прибутковості підприємства.

  З Франції та Іспанії надходять найкращі сорти часнику. Торгові інтернет-майданчики рясніють оголошеннями про продаж кустарного насіннєвого матеріалу. Тут пропозиції на будь-який смак: і Прометей, і Дюшес, і Софіївський, і Любаша.  Ось тільки ніхто з продавців не може підтвердити відповідність посівного матеріалу певного сорту і його якість, більш того не має права торгувати насіннєвим матеріалом, оскільки не перебуває в Державному реєстрі виробників насіння і садивного матеріалу!

  Іван Захаренко, активний учасник українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, зазначає, що саме в цьому році без використання хімії, добрив, поливу він дозволяв часнику розмножуватися і конкурувати, как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  «Сьогодні досвідчені сільгоспвиробники віддають перевагу насіннєвому матеріалу селекціонерів, які працюють по совісті, які вболівають за чистоту сортів. Так, посівний матеріал гарантованої якості коштує дорожче на 10-15%, але він знижує можливі ризики на 50% і навіть більше. Все частіше виробники часнику говорять про те, що насіннєвий матеріал повинні вирощувати професійні насіннєві заводи. Тільки так можливо строго витримувати всі показники чистоти сорту і гарантувати високу якість товарного часнику», — коментує він.

  Нагадаємо, за словами виконавчого директора Української Асоціації Виробників Картоплі (УАВК) Оксани Руженкової, Держпродспоживслужба відверто саботує і зриває майбутній сезон насіннєвим господарствам, що ведуть експортну діяльність.

  Инф. agravery.com

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".