• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Українські розробники восени представлять першу розумну ґрунтообробну техніку
  Опубликовано: 2017-08-04 15:33:18

  В Україні створюють нове покоління розумної причіпної ґрунтообробної техніки для ефективного землеробства. Перший її зразок планується представити виставці сільгосптехніки Agritechnica в Ганновері.

  Про це заявив голова експертно-координаційної ради інноваційно-освітнього кластера «Агротехніка» Едуард Сімсон.

  «Зараз перед нами стоїть важливе завдання ‒ створення нового покоління розумної причіпної ґрунтообробної техніки для ефективного землеробства, ‒ наголосив він на засіданні експертно-координаційної ради кластера «Агротехніка». ‒ Перший зразок із лінійки smart-агрегатів ми плануємо представити на міжнародній промисловій громадськості вже в листопаді на масштабній виставці сільськогосподарської техніки Agritechnica в Ганновері».

  Також анонсовано вступ кластера «Агротехніка» до Європейської асоціації кластерів, яка об'єднує близько 150 кластерів Європи.

  «Членство в цій асоціації дозволить подавати наші проекти в європейські фінансові інституції не напряму від наших університетів, інститутів або самого кластера, а безпосередньо через процедуру Європейської асоціації кластерів, що згодом збільшує ймовірність позитивного рішення», ‒ пояснив Едуард Сімсон.

  Тим часом лави кластера «Агротехніка» розширилися ‒ до нього приєдналися ще два учасники: Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України та Харківський національний аграрний університет ім. В. Докучаєва.

  Довідка

  Інноваційно-освітній кластер «Агротехніка» створено 2015 року. Він базується на приватно-державному партнерстві. Ініціаторами та засновниками кластера стали Харківська облдержадміністрація, Індустріальна група УПЕК, Лозівський ковальсько-механічний завод і Українське конструкторське бюро трансмісій і шасі, що входять в групу, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, Харківська обласна організація роботодавців у сфері АПК. На сьогодні до кластеру приєдналися сім провідних університетів країни аграрного профілю, УкрНДІПВТ ім. Погорелого і Харківський підшипниковий завод.

  AgroTimes

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".