• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Весняна посівна цього року подорожчає до 103 мільярдів гривень
  Опубликовано: 2017-03-17 15:31:10

  Вартість початої в Україні весняної посівної кампанії складе близько 103 мільярдів гривень, що на 14% більше торішнього показника, повідомили в прес-службі асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ). Зокрема, за розрахунками експертів УКАБ, вартість весняної посівної зросте внаслідок подорожчання палива на 26% порівняно з минулим роком і добрив на 9%.

  Згідно з повідомленням, основу весняної посівної кампанії становлять чотири культури, на які припадає понад 93% усіх видатків, або 96 мільярдів гривень, зокрема, соняшник - 38 мільярдів гривень, кукурудза - 32 мільярди гривень, соя - 16 мільярдів гривень і ярий ячмінь - 10 мільярдів гривень. "Зростання вартості посівної для аграрних підприємств не є критичним, їх кінцева продукції прив'язана до валюти, адже продукція рослинництва в основному експортоорієнтована. Позитивом є те, що вартість фінансового ресурсу постійно знижується останні три роки і стає більш доступною", - цитує прес-служба генерального директора УКАБ Тараса Висоцького. Як повідомляв УНІАН, весняна посівна кампанія в Україні, з урахуванням сприятливих погодних умов, вже розпочато в 15 областях. За даними Міністерства аграрної політики і продовольства, станом на 15 березня обсяг засіяних зерновими і зернобобовими культурами площ становить 138 тисяч га, або 6% до прогнозу (2,4 мільйона га). При цьому, на думку фахівців асоціації "Український клуб аграрного бізнесу", весняна посівна кампанія в Україні перебуває під загрозою зриву через дефіцит мінеральних добрив, що виник внаслідок припинення через борги роботи хімічних заводів "Рівнеазот та "Азот", які входять в структуру холдингу Ostchem, що належить бізнесменові Дмитру Фірташу. Дані хімпідприємства забезпечують виробництво 80% азотних добрив в Україні. У зв'язку з цим асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ), народні депутати України, члени Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин звернулися до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням допомогти вирішити дане питання і відновити роботу українських хімпідприємств.

  economics.unian.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".