• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Россільгоспнагляд виявив у продукції компанії «Агропродукт» кишкову паличку
  Опубликовано: 2013-12-09 14:30:00

  Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії (Россільгоспнагляд) ввела режим посиленого лабораторного контролю для виробника м'ясної продукції «Агропродукт» (Тернопільська обл.) У зв'язку з виявленням шкідливих речовин в продукції підприємства.

  Згідно з повідомленням відомства, в ході лабораторних досліджень в охолодженій свинині виробництва зазначеної компанії було виявлено бактерії групи кишкової палички, а в охолодженій яловичині — зафіксовано перевищення допустимої кількості мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів, повідомляє unian.net.

  Як повідомлялось, у травні Россільгоспнагляд тимчасово обмежив поставки в РФ продукції українського підприємства «Агропродукт» зв'язку з виявленням в охолодженій яловичині виробництва даної компанії мезофільних аеробних і факультативно - анаеробних мікроорганізмів.

  Довідка УНІАН. «Агропродукт» займається виробництвом м'яса. Власниками «Агропродукту» є Мирослав Плішка і Степан Рубай, яким належить по 50% акцій компанії. У 2012 році компанія отримала майже 3 млн грн чистого прибутку, що на 19,1% більше, ніж у 2011 році. Виручка «Агропродукту» від реалізації продукції торік скоротилася на 13,4% — до 206,7 млн грн.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.