• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Затримано тичну речовину
  Опубликовано: 2006-03-09 11:45:00

  Кілька спроб переміщення тичної речовини через митний кордон України виявлено і припинено працівниками Магістральної, Житомирської митниць та прикордонниками.

  В першому випадку на митному посту „Козача Лопань” Магістральної митниці (Харківська область) під час митно-прикордонного контролю потягу сполученням „Кривий Ріг - Москва” в міжстелевому просторі одного з вагонів потягу було виявлено схованку з 5 пакетами подрібнених рослин сіро-зеленого кольору (попередньо – ою), загальною вагою 6200 грамів. Власника схованки встановити не вдалося.

  В другому випадку на митному посту „Овруч” Житомирської митниці під час перевірки потягу сполученням „Кишинів-Санкт-Петербург” в одному з купе потягу, на місці, де подоував громадянин Молдови, всередині спальної подушки було виявлено 11 паперових згортків, обмотаних скотчем, з подрібненими рослинами сіро-зеленого кольору, які вже визнано ою, загальною вагою 1690 грамів.

  В обох випадках речовину вилучено. Складено протоколи про порушення митних правил. В другому випадку порушено кримінальну справу.

  "ДМСУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.