• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Судді Луганщини збагачують свої знання щодо сучасного виборчого законодавства
  Опубликовано: 2006-03-10 11:10:00

  На Луганщині розпочато проведення постійно діючих семінарів для суддів з актуальних питань судової практики та застосування поточного законодавства України. Судді чотирьох регіонів: Луганського, Краснолуцького, Стахановського та Старобільського обговорили особливості застосування виборчого законодавства, Кодексу адміністративного судочинства України та міжнародних договорів під час виборчого процесу 2006 року. Також в центрі уваги суддів були причини і підстави для відміни судових рішень і ухвал, злочини проти виборчих прав громадян. Всього в першому турі семінарів взяли участь 111 суддів, тобто ина діючого складу суддівського корпусу Луганщини.

  Перші заняття семінару підготовлено і проведено за матеріалами Апеляційного суду Луганської області. Перед колегами виступили заступник голови Апеляційного суду Луганської області голова судової палати з цивільних справ Садів Тагієв та суддя Апеляційного суду Луганської області Іван Шмігельський. В роботі семінару взяв участь заступник начальника територіального управління державної судової адміністрації в Луганській області Ігор Савенко.

  Слід зауважити, що постійно діючий семінар почав працювати у відповідності до рішення конференції суддів загальних місцевих судів і Апеляційного суду Луганської області, яка відбулася 17 лютого цього року.

  "Урядовий портал"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.