Поточного року Європейський банк реконструкції та розвитку зможе інвестувати в українські проекти 500-600 млн. євро, зазначив сьогодні на прес-конференції президент ЄБРР Жан Лем'єр.
Низка проектів, що стосуються реконструкції автошляхів, залізниці, ядерної безпеки, вже розроблені, розглянуті урядом України і потребують ратифікації. На стадії обговорення - нові проекти щодо модернізації ліній електропередач, портів, проекти в комунальній сфері. Цікавими для ЄБРР є проекти приватного сектора в агробізнесі, промисловості.
Для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні ЄБРР передбачає спрямувати 200 млн. доларів в українські банки для надання кредитів. На майбутній період цікавими для ЄБРР є іпотечні проекти, у сфері транспорту, палива та енергетики, а також купівля часток у банківському капіталі. Жан Лем'єр зазначив, що є домовленість з урядом України до травня підготувати перелік проектів, щодо впровадження яких є спільна зацікавленість. Це дозволить вести конструктивний діалог, оптимізувати процес прийняття рішень і підписання документів. Ми бачимо, що в уряду є чіткі пріоритети, рішучість приймати послідовні рішення. Зростає довіра інвесторів до України, вони бачать нові можливості, і ми хочемо підтримати цей процес, підкреслив Жан Лем'єр. За словами директора ЄБРР в Україні Камена Захарієва, нині є портфель проектів на суму 850 млн. євро, однак вони мають різну ймовірність підписання. З них одна третина проектів припадає на фінансові установи, друга третина стосується підприємств палива та енергетики, 10% відноситься до інфраструктури. 65% від загальної кількості проектів планується реалізувати у приватному секторі.Инф. Урядовий портал
agrinews.com.ua
|
||||||
ЄБРР може інвестувати в українські проекти 500-600 млн. євро
Опубликовано: 2005-04-11 14:06:59
Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.
|
Новости рубрики:
Свиняча чума завдає серйозного удару по італійському агросектору
Американські аграрії активізували збір кукурудзи: 14% площ уже обмолочено Spanische Bauern fordern Kontrolle über Getreideimporte aus der Ukraine Болгарія вимагає зупинити імпорт яєць з України через кризу місцевих птахофабрик The EU significantly reduced purchases of essential vegetable oils: Analytics for July-September 2024 Japonia doświadcza największego wzrostu cen gruntów od 32 lat: kluczowe czynniki Польський ринок яєць стикається з серйозними проблемами |