• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Президент проведе нараду з питань виконання Указу «Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями»
  Опубликовано: 2005-12-05 09:14:00
  Найближчим часом Президент України планує провести нараду, під час якої установи виконавчої влади будуть звітувати про виконання Указу «Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями», підписаного Главою держави 1 червня 2005 року.
  Сьогодні, у День Міжнародного дня інвалідів, Президент наголосив, що це «один із тих днів, коли ми маємо полишити власні турботи і пильніше придивитися до тих, хто нас оточує, хто потребує нашої допомоги». «У нашій державі ає майже два з иною мільйони інвалідів і ми зобов'язані зробити все для того, щоб вони відчували турботу нової влади, щоб діти-інваліди та інваліди з дитинства отримували необхідну соціальну допомогу, щоб зростали пенсійні виплати, створювалися робочі місця та центри професійної і соціальної реабілітації, щоб інвалід почувався комфортно на вулицях наших міст, у громадських місцях», – підкреслив Віктор Ющенко.
  У своєму зверненні з нагоди Міжнародного дня інвалідів Президент також подякував людям, які «за покликом серця опікуються проблемами інвалідів, чий приклад надихає на благородні вчинки».
  Офіційне інтернет-представництво Президента України
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.