• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Між Україною та Болгарією підписано Меморандум про співробітництво у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції
  Опубликовано: 2005-11-30 11:13:00
  Меморандум про співробітництво у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції підписано сьогодні між Україною та Болгарією. Подібні документи Україна вже має з Польщею та прибалтійськими країнами. Меморандум передбачає обмін досвідом між відомствами обох країн у сфері інтеграції до Європейського Союзу та НАТО, повідомив сьогодні міністр закордонних справ Борис Тарасюк по завершенню україно-болгарських переговорів з віце-прем'єр-міністром, міністром закордонних справ Республіки Болгарія Івайлом Калфіним.
  Борис Тарасюк наголосив на тому, що Болгарія є пріоритетним партнером України у Чорноморському регіоні, українсько-болгарські відносини "розвиваються безпроблемно". Міністр підкреслив, що за минулий рік товарообіг між двома країнами становив 870 млн доларів США і має тенденцію до збільшення. Крім того, у представників ділових кіл України та Болгарії існує взаємна зацікавленість у великих інвестиційних проектах.
  У свою чергу, міністр закордонних справ Республіки Болгарія Івайл Калфін відзначив ініціативну роль України як гаранта регіональної безпеки в регіоні, маючи на увазі Співдружності Демократичного Вибору, який відбудеться в Києві 2 ня. Болгарський міністр повідомив, що його країну представлятиме віце-президент.
  Крім того, Івайл Калфін висловив особливу подяку українській стороні "за толерантну підтримку болгар в Україні", оскільки "людський фактор є надзвичайно важливим для розвитку двостороннього співробітництва".
  Урядовий портал
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.