• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Сезон лісових ягід і грибів на Житомирщині: ціни, попит та особливості
  Опубликовано: 2024-06-19 17:02:30

  На Житомирщині розпочався очікуваний сезон лісових ягід і грибів, що став доброю новиною для місцевих жителів та любителів смачних та корисних продуктів. Житомирський ринок вже радує відвідувачів чорницями та суницею, а також свіжими лисичками та білими грибами. Про це повідомляє Суспільне.

  За словами місцевих мешканців, ціни на перші лісові ягоди та гриби варіюються в залежності від врожаю та зусиль, які доводиться прикладати до їх збору та доставки на ринок. Наприклад, за півлітрову банку чорниці Володимир заплатив 60 гривень, що значно нижче порівняно з попереднім тижнем, коли ціна сягала 100 гривень. Він підкреслив, що така вартість виправдана складною ручною роботою і витратами на транспортування.

  Інна, яка також вибирала чорницю на ринку, підтвердила, що ціни стабільні і розумні, оцінивши покупку ягід за 60 гривень як вибір на користь якості та свіжості продукту. Вона відзначила, що ціна відображає складність збору у лісі, де на кожному кроці чекають комарі та інші труднощі.

  Продавчиня чорниць Катерина пояснила, що ягоди на ринок постачаються з лісу, де ще багато зелених плодів. Вона сама разом з чоловіком збирала чорницю у Пряжеві, і хоча робота важка, продукт на ринку є найсвіжішим із можливих.

  Тетяна, яка продає як чорницю, так і гриби на ринку, зауважила, що грибів поки що менше, але їх вже можна придбати. Вона розповіла, що лісички продають за 120 гривень за літрову банку, а користь від їх споживання обговорюють навіть серед покупців.

  Ірина Варченко, одна з покупців, відзначила, що ціни на сезонні ягоди вважає досить високими, але це не заважає їй насолоджуватися свіжістю та смаком чорниці, яку вона ретельно обирає на ринку.

  Таким чином, сезон лісових ягід і грибів на Житомирщині показує, що вони залишаються популярними серед місцевих жителів та відвідувачів ринку. Ціни відображають витрати на збір і транспортування, а якість продукту залучає тих, хто цінує свіжість та корисні властивості лісових дарів природи.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.