• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Найпопулярніші сорти суниці садової в Україні
  Опубликовано: 2024-05-23 18:09:47

  Серед українських комерційних виробників суниці садової особливим попитом користуються сорти Клері та Мармолада. Про це інформує видання "Ягідник".

  Останніми роками асортимент сортів значно розширився. Зокрема, в Україні були зареєстровані нові сорти суниці садової Апріка та Сібілла, які поступово завойовують популярність серед фермерів. Компанія ТОВ «ФруТек» зазначає, що особливий інтерес викликає ультраранній сорт Квікі, який дозріває на тиждень раніше за відомі сорти Хоней і Клері. Важливо, що Квікі віддає весь урожай у стислі терміни, що є значною перевагою для виробників, адже ціна на ранню продукцію може швидко змінюватися.

  Ранньостиглі сорти Джусі та Клодія також здобувають популярність завдяки своїм відмінним смаковим і товарним властивостям, а також високій продуктивності. Фермери відзначають, що ці сорти дозволяють отримувати якісний врожай, що відповідає вимогам споживачів.

  Попри нові сорти, серед професійних виробників вже довгий час залишаються фаворитами Клері, Джолі та Мармолада. Великі виробники часто замовляють нові сорти для випробувань, вивчаючи їхні властивості протягом декількох сезонів. Проте основний акцент залишається на сортах, для яких вже відпрацьована технологія вирощування і які добре знайомі споживачам.

  "Клері – це вже добре впізнаваний бренд, покупці готові платити за ягоду цього сорту преміальну ціну", – підкреслюють у «ФруТек». Відомий бренд і відпрацьована технологія вирощування роблять ці сорти надійним вибором для виробників, які прагнуть забезпечити стабільну якість продукції і задовольнити попит споживачів.

  Таким чином, українські фермери продовжують експериментувати з новими сортами, але не забувають і про перевірені часом варіанти, що забезпечують стабільний дохід і високу якість врожаю. Це дозволяє їм гнучко реагувати на зміни ринку та зберігати конкурентоспроможність.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.