• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Перші місцеві тепличні томати з'явилися на ринку України
  Опубликовано: 2024-04-23 18:05:47

  На цьому тижні на ринок України вже потрапили перші партії тепличних томатів від місцевих виробників. Про це повідомляє проєкт EastFruit.

  За відомостями аналітиків, у 2023 році перші партії томатів з українських теплиць надходили на ринок в середньому на півтора тижня пізніше, ніж у цьому сезоні. Проте, через негативні погодні умови врожай залишається обмеженим.

  Ціни на перші партії місцевих тепличних томатів наразі коливаються від 120 до 140 гривень за кілограм ($3,02-3,52/кг), що в середньому на 67% вище, ніж у минулому році. За прогнозами експертів ринку, великі партії томатів з місцевих теплиць можна буде очікувати не раніше початку травня.

  У цей же час на українському ринку продовжує присутність імпортний томат з Туреччини. Ринкові учасники повідомляють, що ціни на турецький томат значно нижчі, ніж на місцевий. Ціни на імпортну продукцію коливаються від 70 до 80 гривень за кілограм ($1,76-2,01/кг).

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.