• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Прогнози спекотної погоди в Західній Європі та США можуть підтримати ціни на зерно
  Опубликовано: 2022-06-27 15:12:43

  Прогнози спекотної погоди в Західній Європі та США можуть підтримати ціни на зерно

  По мірі дозрівання врожаю погодні чинники все більше впливають на ціни, і нова хвиля спеки у США та Європі може завдати шкоди посівам та, відповідно, підтримати ціни на зернові та олійні.

  У Західній та Південній Європі панує суха та спекотна погода, яка не сприяє розвитку посівів пізніх культур, але прискорить дозрівання озимої пшениці та початок її збирання. Така погода триматиметься ще 3-5 днів, а потім пройдуть дощі, які знизять посушливі явища.

  У США цієї весни хвилі спекотної погоди змінюються потужними опадами, що сприяє швидкому розвитку посівів та дозріванню врожаю. Цього тижня в основних аграрних регіонах температури знизилися та пройшли опади, але з наступного тижня повернеться спека у 30-36 оС, яка подекуди збережеться до кінця червня, що може негативно вплинути на пізні посіви сої та кукурудзи.

  В кукурудзяному поясі США рясні опади з періодичними спекотними періодами сприяють розвитку посівів сої та кукурудзи. На Південних та Центральних рівнинах США пройшли зливи, проте кількість опадів нижча за норму, а з наступного тижня та до кінця червня там знову встановиться спека. На Північних рівнинах пройшли зливи та грози, з понеділка температура різко виросте, що на тлі гарної зволоженості ґрунту буде сприяти формуванню врожаю.

  На 12 червня у США озима пшениця зібрана на 10% площ (4% торік), проте яра засіяна лише на 94% площ (100% торік).

  В Канаді весь тиждень йшли рясні дощі, які вже стали надмірними, особливо у східних районах, де через повені довелося пересіювати частину ярих культур. Проте опади покращили стан посівів у південно-західній частині прерій, де панувала посуха.

  В Україні помірні температури з періодичними дощами, які пройдуть і наступного тижня, сприяють розвитку посівів. Завершується сівба сої та соняшника, проте площі під соняшником у порівнянні з минулим роком зменшаться на 41% до 4,6 млн га, тоді як під соєю вони залишаться на торішньому рівні – 1,2 млн га. У південних та східних регіонах, де переважно вирощували соняшник, тривають бойові дії і окупанти продовжують красти зерно, тому фермери відмовляються проводити сівбу.

  В росії погодні умови сприяють формуванню гарного врожаю. Площі сівби соняшника у порівнянні з минулим роком виросли на 3,5% до 9,4 млн га, хоча вони прогнозувалися на рівні 9,2 млн га.

  https://ukragroconsult.com/

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".