• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Названо головну проблему для вивозу агропродукції з України до Польщі
  Опубликовано: 2022-05-13 15:02:20

  Польська вантажна залізнична компанія Cargo назвала проходження санітарно-ветеринарного контролю на кордоні основною проблемою для транспортування аграрної продукції з України. Про це йдеться у відповіді пресслужби PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa (PKP LHS) на інформаційний запит видання Rail.insider, пише agronews.ua.

  В компанії зазначили, що на польському боці задіяні ще не всі перевантажувальні потужності.

  Прессекретар PKP SA Міхал Стілгер запевнив, що PKP перебуває в постійному контакті з «Укрзалізницею» і на постійній основі аналізує ситуацію на кордоні.

  Він пояснив, що за технічний бік обслуговування вантажних перевезень у групі PKP відповідають компанії PKP Cargo та PKP LHS, а також їхні «дочірні компанії та інші пов’язані організаційні одиниці».Міхал Стілгер

  «З погляду PKP Cargo великим викликом у зв’язку зі збільшенням перевезень зерна є можливості перевірки ветеринарними службами на кордоні. Це випливає з наявних процедур — без згоди цих служб на територію Польщі не може потрапляти вантаж із зерном чи іншою сільськогосподарською продукцією незалежно від її розміру».

  Він наголосив, що PKP LHS перебуває в постійному цілодобовому зв’язку з представниками «Укрзалізниці» щодо поточної ситуації та планування перевезень.

  «Нагромадження вантажів на Західній Україні стало наслідком перенаправлення всіх перевезень, які раніше здійснювалися морським транспортом, на залізницю, а також вантажів, які внаслідок війни знаходяться на портових складах. PKP LHS має місця, пристосовані для ефективного перевантаження цих вантажів, а також постійну базу партнерів, які надають автомобільний або залізничний рухомий склад для подальших перевезень після перевантаження з вагонів широкої колії. Потужності всіх перевантажувальних терміналів ще не повністю задіяні», — наголосили в компанії.

  Інф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".