• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Стало відомо, як збільшити врожайність кукурудзи в 3 рази
  Опубликовано: 2022-01-07 14:06:44

  На зрошенні врожайність кукурудзи може зрости в 3 рази. Урожайність на зрошенні залежить не тільки від культури, а й від сорту, гібриду та погодних умов, які склалися у період вирощування. Так, минулого року на зрошенні урожайність кукурудзи зросла в 3 рази, а соняшнику — в 1,5-2. Про це розповів агроном з насінництва Придніпровського кластеру компанії «Кернел» Сергій Дармограй в матеріалі «Як отримати втричі більшу врожайність кукурудзи: як у Кернелі заробляють «на воді» на Latifundist.com, пише agronews.ua.

  «Що нам дає зрошення? По-перше, воно дозволяє нам максимально ефективно використовувати площі під насінництвом і отримувати стабільний урожай навіть за несприятливих погодних умов. По-друге, це ще й гарантія для наших партнерів, оригінаторів насіння, що ми виконаємо всі виробничі плани», — зазначив директор Придніпровського кластера «Кернел» Михайло Петров.

  З його слів, проєкт зі зрошення починали у 2014 р. з 600 га і поступово розрослися до більш ніж 2,2 тис. У 2022 р. у кластері планують розширити поливні площі ще на 600 га. Для цього закупили 6 фронтальних машин, із яких 2 — Variant Irrigation.«Раджу тим, хто тільки планує інвестувати в зрошувальну техніку, відвідати виробництво постачальника й поспілкуватися з першими особами. Як керівник української компанії я вважаю, що бізнес має підтримувати українське виробництво. Ми віримо в те, що машини Variant Irrigation будуть не гірші, а можливо, у дечому навіть кращі від їхніх найближчих конкурентів зі США. Саме тому дали «зелене світло» якісному українському виробникові», — пояснив свій вибір Михайло Петров.

  В Variant Irrigation спеціально для «Кернела» розробимо програмне забезпечення, яке дозволяє керувати фронтальною зрошувальною установкою за допомогою GPRS-системи, після встановлення якої зникає потреба у вирівнюванні системи по канавці або кабелю. Крім того, GPRS-система забезпечує точність та ефективність зрошення, адже оператор завжди в курсі місцезнаходження зрошувальної установки.«У світі таке програмне забезпечення надають тільки 2 американські компанії. Ми будемо третіми та першими в Україні. Вдячні компанії «Кернел», що дозволила нам провести цей експеримент на своїх потужностях», — розповів власник Variant Irrigation Данііл Шуфані.

  Також в «Кернел» вже прорахували, що термін окупності інвестицій у зрошення через призму вирощування товарної кукурудзи складає 6-8 років.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".