• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Зернотрейдери розповіли, як змінилися ціни на ринку українського зерна
  Опубликовано: 2021-12-07 12:25:54

  Зернотрейдери розповіли, як змінилися ціни на ринку українського зерна

  Станом на 2 грудня гривневі ціни попиту CPT-порт на продовольчу пшеницю у глибоководних портах зменшились на 150 грн за т у порівнянні з минулою п’ятницею, у доларовому еквіваленті зниження відбулось на $8-10 за т. 

  Таку думку висловили аналітики компанії G.R. Agro.

  Відзначається, що попри досить значну покупку GASC’у та сьогоднішній тендер Тунісу, ситуація з Omicron, яка почалась ще минулої п’ятниці, тисне на ціни.

  «ABARES збільшив прогноз урожаю пшениці в Австралії до рекордних 34,4 млн т. Також погода в Австралії покращилась, що зменшило ризики щодо якості врожаю. Цей фактор може тиснути на ціни, у той час, як тендер Саудівської Аравії може стримати падіння», — наголошують у G.R. Agro.

  За словами аналітиків, на експортному ринку фуражної пшениці спостерігалося зниження цін під натиском сусідніх ринків.

  Прогнози експертів свідчать, що сигнали зі сторони ринку пшениці та кукурудзи будуть направляти ціни.

  «Станом на 2 грудня, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти зменшились на $3 за т в порівнянні з минулою п’ятницею — $269 за т на фоні збільшення кількості пропозицій і невеликому попиту. Експортери поки чекають на подальше зменшення цін і не спішать укладати угоди на купівлю», — коментують аналітики.

  Активність імпортерів на ринку кукурудзи в Україні, за прогнозами експертів, буде виступати головним фактором корегування цін.

  «Ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишились на тому ж рівні проти минулої п’ятниці. На фоні інших ринків ціни на ячмінь падають не так стрімко через обмежену пропозицію (на 24 листопада експорт ячменю склав 81% від прогнозу)», — акцентують в G.R. Agro.

  Попит зі сторони Тунісу та Йорданії може надати підтримку цінам на український ячмінь, підсумовують аналітики.

  https://latifundist.com/

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".