• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • В Україні з'явилось нове інноваційне біодобриво Bactofil
  Опубликовано: 2021-10-31 14:58:18

  В Україні з'явилось нове інноваційне біодобриво Bactofil

  Компанія «АСТРА» продовжує успішний досвід трансферу технологій та знайомить українських аграріїв з новітніми технологіями в рослинництві та обробітку ґрунту.

  "Два роки тому до нашої компанії звернувся відомий український агрохолдинг з проблемою поганого розкладання решток після кукурудзи та соняшнику. Як ми з’ясували, це сталося внаслідок використання інтенсивної технології рослинництва, що знизила біологічну активність ґрунту. До того ж ми спостерігали закислення ґрунтів, розвиток патогенів, ерозію ґрунту і найголовніше ‒ зменшення показників врожайності. Відповідно – агрохолдинг збільшував витрати на рослинництво, і показники рентабельності падали" – розповідають в АБА "Астра".

  Вивчивши міжнародний досвід, в компанії знайшли ефективне рішення ‒ препарати ТМ Bactofil від угорській компанії Agro.bio Hungary KFT. Перед стартом продажу протягом 2019‒2020 років були проведені випробування на українських землях. І ось такі результати отримали:

  ✔ 8‒30 % підвищення врожайності у рослинництві (порівняно з контролем);

  ✔ покращення буферності ґрунту та здатності запасати вологу (збільшення вмісту вологи на 55 % на глибині 0‒30 см та на 82 % на глибині 0‒50 см);

  ✔ відновлення родючості та фізичних властивостей ґрунту (зменшення фізичного опору ґрунту на 38‒75 % на третій рік використання);

  ✔ зв’язування атмосферного азоту (40‒65 кг д. р.);

  ✔ переведення фосфору у водорозчинну форму (35 кг д. р.);

  ✔ зв’язування вільних іонів калію (35 кг д. р.);

  ✔ напрацювання біологічно активних речовин – амінокислот, вітамінів, фітогормонів тощо.

   

  Цього року була отримана державна реєстрація на препарати ТМ Bactofil, і можна реалізовувати новий продукт по всій території України.

  https://agropravda.com/

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".