• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Озвучено, де фрукти коштують, як золото
  Опубликовано: 2021-10-21 11:07:29

  Японці – народ більш ніж екстравагантний, вічно вони щось придумують, йдуть попереду планети всієї. На цей раз вони виділилися з допомогою самого дорогого в світі фруктового салону. Про це повідомляє legaltechnique, пише agronews.ua.

  Ніколи не чули про фруктовому салоні? Ми теж…

  “Сембікія” – це, по суті, фруктова лавка, але товари тут настільки дорогі, а інтер’єр магазину нагадує ювелірний салон, тому “фруктовий салон” – досить влучну назву.

  1. Це головний магазин японського фруктового “гіганта” – фірми “Сембікія”. Нею з 1834 року керує одна і та ж сім’я. У той час це була звичайна фруктова лавка, але одного разу дружина власника магазину в другому поколінні вирішила, що вони можуть заробити гроші і іншим способом.

  2. Отже, це, скоріше, подарункова крамниця, ніж магазин. Близько 80-90% цих товарів купують як подарунок, тому що в Японії на офіційні заходи (весілля, ділові переговори і візити до лікарні) прийнято дарувати дорогі фрукти.

  3. Тут можна купити яблука Сека-ічі за 21 долар. 21 долар за одну штуку! У перекладі з японської Сека-ічі означає “кращий в світі”. Нібито ці яблука промили медом, потім ангелів і сльозами Дональда Трампа. Жарт, звичайно.

  4. Квадратний кавун – всього за 212 доларів.

  5. 69 доларів за пачку королівської полуниці (12 штук).

  6. Вишні по 159,50 доларів за ящик (тобто по 4 $ за штуку).

  7. 64 $ за виноград.

  8. Можливо, ви хочете фруктове асорті з 6 фруктів за 170 $?

  9. Чи кавун денсуке за 127 $???До речі в 2011 році фермери з Хоккайдо дуже сумували, тому що ціна на ці кавуни впала: найдорожчий з них тоді продали “всього лише” за 4000 доларів. Щороку в Хоккайдо вирощують лише 100 таких кавунів.

  10. диньки Юбарі (одна за 160 $, або дві за 265 $). Це найдорожчі фрукти на землі. Одного разу таку диню продали на аукціоні за 23 500 $.

  11. Що в них такого особливого? По-перше, їх вирощують в ідеальних теплицях і накривають капелюхами, щоб вони не висохли на сонці. Кожна рослина дає всього один плід, і щоб отримати найсолодші фрукти, фермери зрізають плоди раніше терміну.

  12. Сім’я Сембікія заявляє, що саме вона почала традицію дарування дорогих фруктів.

  13. Заради того, щоб їх товар потрапив в дорогі магазини, фермери готові на крайні заходи. І саме тому в Токіо практично під кожним магазином знаходяться справжні музеї фруктів.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".