• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Селекціонери вивели два нові сорти гороху
  Опубликовано: 2021-10-19 16:08:40

  Pulse Breeding Australia випустила два нові сорти гороху, що покращують пропозицію продукції виробникам польового гороху. Про це повідомляє farmweekly.com, пише agronews.ua.

  PBA Taylor – польовий горох типу Kaspa, який дозріває значно раніше. Основною перевагою сорту є його стійкість до хвороб, з хорошою стійкістю як до вірусу мозаїки, що переноситься насінням гороху, так і до вірусу бобових листків.
  Ці два віруси є загальними причинами втрати врожаю польового гороху, і саме стійкість є ключовою причиною того, що Тейлор незмінно був найбільш врожайним польовим горохом під час  випробувань у різних середовищах. 

  Сільськогосподарський селекціонер гороху Вікторія Бабу Пандей сказав, що сорт найкраще підходить для середніх зон опадів, таких як Віммера, Північна  Америка,  Півострови Йорк та Ейр та Ріверіна, але його також можна вирощувати в середовищах з малою кількістю опадів, таких як Маллі. 

  У той час як Тейлор – це ще один сорт гороху, із засмаглим насінням, основним видом польового гороху, вирощеного в Австралії, з традиційними ринками для продажів, інший новий сорт PBA Noosa є більш нішевим.

  PBA Noosa – синій горох (відомий як зелений горох в інших частинах світу). Селекціонери PBA кажуть, що сорт був випущений, щоб дати виробникам можливість скористатися потенційною прибутковістю. Однак на обмежених ринках вони радять виробникам зберігати потенційні шляхи продажу перед посадкою.
  Доктор Парді сказав, що врожайність була чудовою, на 20-30 відсотків вищою, ніж порівняний сорт синього гороху. Важливо відзначити, що покращена стійкість до відбілювання дозволяє зерну мати більші шанси пробитися на ринки з вищою вартістю. 

  Знову ж таки, він підходить для зон середньої кількості опадів з можливістю виробництва в зонах з великою кількості опадів. PBA Noosa буде продаватися PB Seeds, а PBA Taylor – Seednet. Обидва сорти були виведені за допомогою досліджень сільського господарства Вікторії, з 12 -річною роботою, спрямованою на виведення сортів на комерціалізацію.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".