• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Озвучено ціни на ріпак
  Опубликовано: 2021-09-09 11:05:39

  Зазвичай Україна найактивніше експортує ріпак з липня по кінець вересня, оскільки трейдери намагаються відвантажити придбані обсяги до початку сезону експорту кукурудзи. Проте в поточному сезоні кількість експортерів суттєво зменшилася, а логістичні проблеми призводять до зупинки приймання ріпаку портами. Про це повідомляє Грейн Трейд, пише agronews.ua.

  Зараз закупівельні ціни на ріпак виросли до максимальних рівнів 670-675 $/т або 20000-20700 грн/т з доставкою в порт, проте слідом за окремими переробниками закупівлю ріпаку зупинили ще кілька міжнародних компаній з огляду на неможливість придбання великих партій та складнощі з відвантаженням наявних в портах залишків через затримки суден.

  Місцеві переробники на тлі затримки поставок соняшника продовжують купувати ріпак, і ціни попиту з доставкою на завод вже виросли до 20400-20500 грн/т.

  Як і прогнозувалося, Україна зібрала 2,816 млн т ріпаку, з яких експортує 2,4-2,5 млн т. За оцінками трейдерів, на ринку залишаються невикупленими ще 400-500 тис т ріпаку, але через невизначеність з цінами та прийманням вони будуть реалізовані найближчим часом.

  Світові ціни на ріпак також залишаються високими. Листопадові ф’ючерси на ріпак на біржі Euronext вчора виросли на 2 €/т до 573,75 €/т або 681,6 $/т на тлі зниження прогнозів врожаю в ЄС.

  На біржі у Вінніпезі вчора був вихідний, а у п’ятницю листопадові ф’ючерси на канолу торгувалися по 890 CAD/т або 710 $/т.

  Експерти Strategie Grains у вересневому звіті знизили прогноз врожаю ріпаку в ЄС у 2021/22 МР з 17,03 до 16,93 млн т, що на 1,9% перевищить торішній показник, хоча площі сівби виросли на 0,2% до 5,2 млн на, а врожайність складе 3,26 т/га.

  Холодна та волога погода в Канаді затримує збирання каноли, яка через спеку достигла раніше. Станом на 31 серпня в Саскачевані канола зібрана на 11% площ, в Альберті – на 3,7%, Манітобі – 7%. Наступного тижня в усіх провінціях, що вирощують канолу, триватимуть дощі, які можуть призвести до додаткових втрат врожаю.

  Ринок очікує п’ятничного оновленого прогнозу врожаю каноли від USDA, оскільки Статистичне бюро знизило прогноз виробництва до 14,7 млн т, а експерти USDA у серпні оцінили його у 16 млн т.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".