• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • «Укрзалізниця» готова вивезти рекордний урожай зерна
  Опубликовано: 2021-06-27 14:04:41

  АТ «Укрзалізниця» та приватні оператори заявляють про готовність до перевезення врожаю зернових і олійних культур залізничним транспортом. Про це пише експерт з транспортної логістики та інфраструктури Валерій Ткачов, передає «ПроАгро Груп».

   «Укрзалізниця» має розвинену інфраструктуру – понад 1000 вантажних залізничних станцій, з яких щонайменше половина відвантажує зерно. Налічується понад 28 тис. вагонів-зерновозів (усіх форм власності) і близько 2 тис. вантажних локомотивів (магістральних та маневрових). Україна має розвинену припортову інфраструктуру з обробки зерна, внутрішніх зерносховищ на 55 млн. тонн зберігання зерна», – зазначає він у своїй публікації в інтернет-виданні Ukraine Rail Monitoring.

  Експерт зауважує, що для збільшення перевезень залізницею і, зокрема, зернових вантажів у лютому 2021 р. керівництво АТ «Укрзалізниця» зняло всі обмеження з відвантаження з малодіяльних вантажних станцій, унаслідок чого компанія дещо покращила показники. Навіть під час епідеміологічної і економічної кризи 2020 р., при падінні загального ВВП України на -4% і рівня промислового виробництва на -5,2%, залізничний транспорт показав зменшення вантажних перевезень усього на -2,4%. Річковий транспорт, для прикладу, зменшив перевезення вантажів у 2020 р. на -4,6%; автомобільний на -21,7% (офіційні статистичні дані).

  «З огляду на ретроспективу перевезення зернових вантажів залізничним транспортом, маємо констатувати постійне збільшення обсягу за останні 20 років. У загальному обсязі перевезення АТ «УЗ» зернові вантажі становлять лише 9-12 % та посідають четверте місце за часткою в структурі вантажоперевезень. У майбутньому компанія планує збільшити частку таких перевезень. Перевізник має резерви для збільшення перевезень зернових вантажів до 56,9 млн. тонн до 2035 року (базовий прогноз)», – пише Валерій Ткачов.

  Инф. proagro.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".