• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • На Львівщині сільгосппідприємства збільшать площі ярих посівів
  Опубликовано: 2021-04-06 17:04:35

  У 2021 році на Львівщині площа під ярими культурами у сільськогосподарський підприємствах збільшиться на 15%. Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, посилаючись на дані власного опитування аграріїв регіону, пише agronews.ua.

  Відповідно до прогнозованої структури посівів у 2021 році вся посівна площа за всіма категоріями господарств області становитиме 712,3 тис. га (+ 0,3 тис. га до 2020), зокрема у сільськогосподарських підприємствах – 391,3 тис. га.

  Під урожай 2021 року у сільськогосподарських підприємствах прогнозується посіяти ярих культур на площі 241,7 тис. га, що на 30,1 тис. га більше, ніж у 2020 році. Збільшення площ очікується переважно за рахунок ярих зернових та зернобобових – 89,8тис. га (+ 10,5тис. га), технічних – 193,3 тис. га (+ 2,7 тис. га), картоплі – 2,0 тис. га (+0,1 тис. га). У той самий час площі під овочевими культурами скоротяться на 0,5 тис. га до 2020 року до – 1,2 тис. га

  «Сівба ранніх ярих зернових і зернобобових культур та інші польові роботи вже розпочались в деяких районах нашої області. Сільгоспвиробниками повністю проведено ранньо-весняне підживлення озимих культур азотними добривами, а в окремих господарствах приступили до повторного підживлення. Для безперебійного проведення весняно-польових робіт на ринку області є достатня кількість мінеральних добрив, ЗЗР, пального та насіння – повідомила керівник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

  Також в департаменті повідомили про зростання цін на ринку на деяких матеріально-технічних ресурсів в порівняні з минулим роком.

  «Вже у квітні ми плануємо розпочати прийом пакету документів від аграріїв регіону на компенсацію % за залученими кредитами на придбання матеріально-технічних ресурсів в межах обласної програми підтримки аграрного сектора. Крім того, вже затверджений перелік інших напрямків фінансової підтримки з державного бюджету, які охоплює інтереси аграріїв всіх видів діяльності», – зазначила вона.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".