• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Українським садівникам вже слід планувати першу обробку від шкідників
  Опубликовано: 2021-03-01 18:03:09

  Відлига, що почалася днями в Україні, призвела до пробудження шкідників у садах. Про це розповів провідний спеціаліст із садівництва компанії «Самміт-Агро Юкрейн» Андрій Осиковий в ході онлайн-конференції «Захист саду навесні», пише agronews.ua.

  Він уточнив, що днями в одному з промислових садів Вінницької області спостерігав грушеву медяницю, що пробудилася, а, отже, днями відкладе яйця. Це означає, що вже на третю декаду березня в даному саду слід планувати першу обробку проти грушевої медяниці, рекомендованої в фазу сплячої бруньки.

  При цьому фахівець порадив не боятися працювати хлорпірифосом: від фази сплячої бруньки до збирання врожаю пройде достатньо часу, щоб заборонений у ЄС препарат розклався, а продукція, відповідно, — не містила токсичних сполук.

  Оскільки за сезон в Україні з’являється 4 покоління грушевої медяниці, а найбільш ефективна для обробки стадія розвитку шкідника — линька, фахівець рекомендує подальші обробітки проти неї в фазах «зелений конус — висування бутонів», «білий бутон — цвітіння», після опадання пелюсток і в період росту плодів.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.