• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Названо ягоду, здатну сповільнювати старіння
  Опубликовано: 2021-02-25 13:10:43

  Медики розповіли про ягоду, чия присутність в раціоні здатна уповільнювати процес старіння організму. Фахівці рекомендують додати в повсякденне меню чорницю. Про це повідомляє lenta.ua, пише agronews.ua.

  У складі ягоди є значні обсяги флавоноїдів, вони здатні протистояти пошкодженням ДНК і сповільнювати зумовлені віком зміни в клітинах мозку. Дослідження показують, що продукт забезпечує захист від різного роду окислювальних і запальних реакцій в головному органі ЦНС, в перспективі збільшуючи тривалість життя.

  Один з експериментів показав, що плодові мухи живуть приблизно на 14% довше, якщо на щоденній основі отримують екстракт чорниці. Крім того, такі комахи демонстрували більш значну активність. Автори роботи пов’язують ефект з підвищеною стійкістю до окислювального стресу. Спровокований феномен деякими змінами по частині експресії окремих генів.

  За рахунок чорниці цукор краще засвоюється в клітинах і трансформується в енергію. Ще один експеримент показав, що літні громадяни більш вдало проходили когнітивні тести, якщо на щоденній основі включали в раціон чорничний сік. Медики вважають, що вся справа в антоціанах. Зазначені поліфеноли містяться в ягодах і скорочують запалення. Крім того, вони відповідають за зв’язок між нейронами і регулюють процес розподілу мозком глюкози.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.