• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Українці на карантині змінили структуру харчування
  Опубликовано: 2021-02-28 11:01:22

  За перші 9 місяців 2020 року структура споживання продуктів харчування в українських домогосподарствах дещо змінилась у порівнянні з попереднім роком. Так, українці стали їсти менше фруктів та картоплі, та стали частіше вживати м’ясо. Про свідчать дані Держстату, пише agronews.ua.

  Так, за даними Держстату, у 2020 році на одну особу на місяць приходилось 5,1 кг м’яса та м’ясних продуктів, тоді як у 2019 році цей показник становив 5 кг. Споживання молочних продуктів також скоротилось до 18,8 кг (за рік до того – 18,9 кг), как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  Споживання яєць не змінилось рік до року, показник залишився в середньому на рівні 20 штук на людину. Українці також стали їсти менше риби: замість 1,4 кг у 2019 році, середній показник споживання за 9 місяців 2020 року становить 1,3 кг.

  За даними Держстату, на 100 г зменшилось середнє вживання цукру – тепер 2,5 кг на місяць. Суттєві зміни торкнулись споживання картоплі. Так, показник знизився з 6,2 кг до 5,9 кг на місяць. Крім того, споживання овочів знизилось з 9,3 кг до 9,2 кг, фруктів, ягід, горіхів і винограду – з 3,8 кг до 3,5 кг. Споживання хліба і хлібопродуктів скоротилося з 8,1 кг до 8 кг у місяць на людину.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.