• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Херсонщині потенціал зрошуваних земель може збільшитися вдвічі
  Опубликовано: 2021-02-15 14:01:51

  Земельний банк ГС «Асоціація Об’єднання Водокористувачів» наразі становить понад 110 тис.га. Це майже третина від усіх зрошуваних земель Херсонщини. Реально в області зрошується 320 тис.га, але потенціал дозволяє збільшити їх до 600 тис.га. Про це повідомляє ГС “Асоціація Водокористувачів” на своїй сторінці у Фейсбук, пише agronews.ua.

  Що для цього потрібно? Прийняття Закону «Про Об’єднання водокористувачів» (ОВК). Через те, що практично всі насосні станції є державними, вони не мають сучасного енергоефективного обладнання та не в змозі підтримувати обладнання в належному стані. А даний закон дозволить фермерам об’єднуватися та вкладати кошти в модернізацію таких насосних станцій.

  До речі, саме на Херсонщині найкраще збережений водогосподарський комплекс та зосереджені найбільші площі під крапельним зрошенням. Тому цей регіон може стати взірцем у будівництві нових і сучасних систем іригації.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.